AS TEHNOINFORM darbojas papīra apstrādes nozarē jau vairāk nekā 55 gadus un ir viens no lielākajiem pašlīmējošo etiķešu ražotājiem Baltijas tirgū.

Mūsu produktu klāstā ir dažādu veidu un izmēru papīra produkcija ruļļos – kases lente, bankomātu lentes, etiķetes, biļetes, pašlīmējošas etiķetes, linerless un endless etiķetes un cita produkcija.

 

Mēs ražojam visus nepieciešamos produktus veikalu tīkliem, pārtikas ražotājiem, loģistikai, rūpniecības uzņēmumiem, bankām, kinoteātriem kā arī kancelejas preces.

 

AS TEHNOINFORM realizē savu produkciju Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Zviedrijas, Grieķijas, Maltas un Krievijas tirgos.

Gadu gaitā pierādīta uzticamība!

Uzņēmuma vēsture

Uzņēmums savu darbību uzsāka 1967. gada janvārī kā perfokaršu ražošanas fabrika “Sloka”. 1971. gada aprīlī fabrika mainīja nosaukumu uz pētnieciski-eksperimentālo tehnisko informācijas nesēju fabriku “Tehnoinform”. Fabrikā ražoja perfokartes, perfolentes un citus papīra informācijas nesējus. Pēc Latvijas Republikas neatkarības atgūšanas, 1991. gada augustā uzņēmums kļuva par valsts fabriku “Tehnoinform”, uz kuras bāzes vēlāk tika izveidota un 1992. gada aprīlī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā iekļauta slēgta tipa akciju sabiedrība.

Akciju sabiedrība nepārtraukti attīstās un paplašina savu produkcijas klāstu līdz ar jaunu sfēru un produktu ienākšanu tirgū. 2018. gada uzņēmuma apgrozījums sasniedza 14 miljonus EUR.

Kopējā uzņēmuma platība ir 15000 kvadrātmetru.

2018. gadā paplašinājām savu produktu klāstu ar termotransfera lentām, tādējādi varam nodrošināt termo transfera etiķetes (matētas, pusglancētas, polipropilēna) komplektā ar nepieciešamo lentu – wax, wax/resin vai resin.

Tehnoinform A/s ir viena no Latvijas Iepakojuma asociācijas (LIA) dibinātājām. www.packaging.lv

Mēs esam Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs. www.ltrk.lv

Tehnoinform aktīvi sadarbojas ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru www.cfla.gov.lv, kā arī ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūru www.liaa.gov.lv, noslēgtais līgums par ERAF projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” SKV-L-2016/578.

2023.gadā mēs iegūvam AHK biedra statusu www.ahk-balt.org. Colliers International Advisors, SIA ir Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras Igaunijā, Latvijā, Lietuvā biedrs. AHK pārstāv Vācijas-Baltijas  biznesa intereses un apvieno vairāk nekā 420 biedruzņēmumus.

Ahk-balt Homepage

Kapēc izvēlēties sadarbību ar mums?

Individuāla pieeja katram klientam

Augsta izejmateriālu kvalitāte

Profesionāļu komanda

Pielāgoti risinājumi